Hakkımızda

Sava Teknoloji endüstriyel otomasyon, bina otomasyonu, üretim ve enerji verimliliği konularındaki tecrübemizi müşterilerimize sunmak üzere kuruldu. Otomasyon ve enerji verimliliği konularında gerek duyulan her türlü ihtiyaca uygun ürün fiyatlarıyla genç ve dinamik ekip ile teknik destek vermektedir.

PLC, Controller, Operatör Paneli, BACnet ve Modbus entegrasyonu Servo Motor, Motor kontrol cihazları ve SCADA gibi birçok üründe hem malzeme temini hem de uygulama yaparak müşterilerine çözüm sunmaktadır. Sava kontrol sistemlerine hâkim olduğu ürün yelpazesini kullanarak, kalitesini her geçen gün artırarak, hitap ettiği sektörlere daha iyi çözümler üretmektedir.

Vizyon

Sorumluluk ve duyarlılık bilinci ile faaliyet alanımızı genişletmek, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimize her zaman çözüm üreten bir firma olmak.

Misyon

Binalardaki mekanik tesisat sistemleri, sanayideki tüm makine ve sistem üreticileri ve enerji verimlilik potansiyeli olan işletmelerin yanında bir çözüm ortağı olarak yer almak ve kendimizi sürekli geliştirerek dünya standartlarında çözümler sunmak.